עצות שימושיות עבור עיצוב ובניית אתר אינטרנט יעיל

 

 לפניך כמה עצות חיוניות לעיצוב אתרים שכל אתר אינטרנט צריך. תעצב את אתר האינטרנט שלך תוך כדי יישום העצות האלה ואני מבטיחה כי למבקרים יהיה רושם ראשוני נהדר באתר שלך.

טעינה מהירה של עיצוב האינטרנט  :

זו עצה מספר 1 שכל מעצב או בונה אתרים צריך ליישם במהלך הבנייה . ייתכן שעיצוב אתר אינטרנט אשר נראה נפלא אבל מעט אנשים הולכים לראות אותו אם לוקח לו זמן רב כדי לטעון את הדפים. עיצוב אתר אינטרנט שלך צריך להיות ממוטב (אופטימיזציה) עבור האינטרנט, כל שלא צריך לקחת יותר מ 15 שניות בכדי לטעון את האתר.

 

זכור : ייתכן שיהיה עיצוב אתר  מעולה אבל מעט מאוד אנשים יראו אותו אם הטעינה היא ארוכה.

 

ניווט נקי וחלק :

בפעם שהמבקרים מגיעים לאתר שלך אתה צריך לגרום להם להישאר ולנווט בתוך האתר שלך . בכדי לעשות את זה אתה צריך ניווט נקי.  ודא שכול הקישורים שברשותך החשובים הם נמצאים במקומות הבולטים . עדיף ממש על התפריט העליון -  בדרך כלל זה מה שהמבקרים רואים ברגע הראשון. לעשות שימוש בתפריטים על הימין והשמאל. תנסה לקשר בין דפים רבים של האתר שלך. תדאג שהמידע שלך יהיה נגיש מכל חלקי האתר. אתה לעולם אתה לא יודע במה המבקר מעוניין. לנ4סות גם להשתמש בכותרת התחתונה לדברים החשובים שלך באתר

 

כל הרזולוציות לאתר אינטרנט :

 היום, יש הרבה  מחשבים עם כל מיני רזולוציות. הם נעים בטווח של 640 x 480  עד 1024 x 768 אף גבוה יותר. העבודה שלך לתכנן ולבנות אתר האינטרנט שלך עבור כל החלטות האלו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עיצוב ובניית האתר שלך במונחים של אחוז ולא פיקסלים.

 

תאימות דפדפן:

ודא שהאתר מותאם לכל סוגי הדפדפנים. אתר האינטרנט שלך צריך להיראות טוב ב-Chrome וכן ב-internet explorer וFirefox  . לא מפסיקים לתכנן ולבנות את האתר אם מצאת שזה נראה נהדר ב IE. בדרך כלל דפדפנים אחרים מעניקים כמה בעיות, במיוחד כאשר אתה מנסה לעשות פונקציות מורכבות ב html מבחינת העיצוב. אבל אל תוותרו יותר מדי מהר, בדרך כלל עם סבלנות בעיות אלה ניתנים לתיקון בקלות.

 

גופנים בעלי מראה מקצועי וקריאים :

אל תשאל אותי כמה פעמים אני לחצתי  על כפתור היציאה של אתר רק בגלל הגופן שנמצא  באתר ,וגם הצבע ורוד בהיר או ירוק. רק על ידי התבוננות ב   font אתה כבר חש שהאתר אינו אתר מקצועי . אל תשתמש בקומיקס san ופונטים משובחים אחרים  שעשויים לא להיות זמינים ברוב המחשבים. אם השתמשת בגופן  שאינו זמין במחשב של המבקרים באתר האינטרנט שלכם , המחשב שלו עלול להשתמש בגופן ברירת מחדל שזה יותר חמור בהרבה. תמיד לנסות לשמור על שכיחות בגופני אינטרנט מקצועיים. את גופנים שאנו מאוד ממליצים  הם arial ו verdana.

 

למזער את השימוש בתמונות:

אנו בEstudio  בניית אתרים  מאמין כי לפעמים עיצובים פשוטים היא הדרך היעילה ביותר עבור אתר האינטרנט. תשמור על האתר שלך פשוט אך נקי ומסודר. לא להעמיס את הדף שלך עם תמונות גדולות שעלולות לקחת הרבה זמן לטעון. במקום זה תנסה להשתמש בטבלאות יצירתיות ומתאימות לעיצוב העין – או סמלים אשר מושכים תשומת לב של הגולש באתר או בסעיף מסוים של האתר שלך. עצה - המבקרים בדרך כלל מעניין אותם אתר רב תוכן יותר מאשר עיצוב.

 

השימוש בחלל לבן :

תנסה  לא
להעמיס את אתר האינטרנט שלך עם תמונותרקע , או יותר מדי גופנים צבעוניים.שוב  שמור על עיקרון פשוט על ידי צמצום השימוש של גרפיקה, ולהשתמש יותר בשטח לבן .
רווח לבן
נותן תחושה של סדר וניקיון מרחב הכולל לאתר.
שימו לב
לשטח הלבן  באתרשלנו וב תיק עבודה באתרים שאנו בונים.

 

בדוק אם יש קישורים שבורים

בדוק אם יש קישורים שבורים -תמיד לבדוק קישורים שבורים בתוך האתר לפני העלאתו לשרת האינטרנט שלך. אתה יכול לבדוק קישורים שבורים על ידי לחיצה  על הקישור ולהיכנס למאפייני קישור ולבדוק להיכן מצביע ולאיזה דף .  בפלטפורמה שפיתחנו עבורכם נושא הקישורים הוא מאוד פשוט ואוטומטי כך שלא צריך להיות בונה אתרים בשביל לדעת לקשר בין הדפים , המערכת שלנו עושה את זה עבורכם .