קידום אתרים ממומן במנוע החיפוש של גוגל Google AdWord


במאמר זה נסביר כיצד לפתוח חשבון שיווק במנוע החיפוש גוגל במערכת AdWords ,את שלבי פתיחת החשבון, ואת הדרך הנכונה להשתמש  במערכת הפרסום באתר.

 

פרסום באמצעות מערכת   AdWords של  גוגל  מה  הוא תהליך  פתיחת החשבון?

 

קודם כל ולפני שנרשמים למערכת זו ، יש צורך לדעת שהפרסום בשיטה זאת היא רלוונטית אך ורק לבעלי אתרים ، מי שאין לו אתר אינטרנט יכול לחפש חברת בניית אתרים בכדי שתבנה את האתר שלכם ולהתחיל לפרסם ולהרוויח .
ההרשמה והצטרפות למערכת זו היא קלה מאוד ، פשוט נכנסים לגוגל AdWords נרשמים למערכת ובוחרים בשיטת הפרסום והתשלום אם זה דרך החשבון בנק או דרך כרטיס אשראי..

 

השלב השני הוא הכנת הקמפיין הנדרש .

 

שלב הכנת הקמפיין לפרסום במנועי החיפוש הוא השלב החשוב ביותר להצלחת הקמפיין .
בשלב הזה עליך לבחור את שם מסע הפרסום ، תאריך סיום הקמפיין  ، התקציב היומי עבור הפרסום ، ואת התקציב היומי המרבי עבור כל קליק .
בשלב זה אתה צריך גם לבחור ול קבוע את המיקום בו אתה רוצה שהמודעות יופיעו ، וכאן אתה בוחר בין אם תופיע במנועי חיפוש של גוגל או באתרים שותפים עם גוגל כמו AOL , ASK ...
עליך לבחור את הבחירה הנכונה על מנת לא לאבד הרבה כסף רק בשביל להופיע במקומות לארווחיים.
אולי אתה תוהה מה הוא המקום הרווחית ביותר עבורך? התשובה פשוטה: זה תלוי בהכרזת המודעה עצמה ולאיזה מטרה .
אתרים שמשתתפים ל גוגל הם אתרים שמאפשרים לגוגל לשים את הפרסומות שלהם ، והם מרוויחים ממנה על כל אדם שלוחץ ל המודעה .

 

גוגל מפרסם את המודעות בדפים אלו לאחר בדיקתם לפי הקטגוריה המתאימה ، למשל אם המודעה שלך היא בנושא בניית אתרים אז סביר להניח שהמודעה תופיע בחיפושים דומים כמו בניית אתרים קידום אתרים ועוד ...

 

הגורם החשוב ביותר בקמפיין הזה הוא בחירת המדינה ואת השפה הנדרשת ، ללא הגדרה זו ! סביר להניח שהמודעה שלך תופיע במדינות אחרות לא רליוונטיות ולאנשים שלא מבינים מה כתוב בתוך המודעה כך תבזבז את כל התקציב על מודעות אבודות ולא רווחיות ، לכן חשוב לבחור את המדינה שתרצה שהמודעה תופיע בה וכמובן יש לבחור את השפה .

הפנייה הנכונה לאנשים ממוקדים לפי צרוכי הקמפיין הוא הגורם המצליח לפרסום ולשיפור את מעמד המודעה בקרב שאר המודעות ולעלות למוקום ראשון  אף על פי תקציב המתחרים שלך .

 

אנו ב  Estudio נשמח להקים עבורך קמפיין פרסום מוצלח ממוקד , ורווחי לאתר או לעסק שלך .