חבילת אירוח אתרים בלתי מוגבל " Unlimited" : האם זה אמיתי בכלל ?

 


ראיתם פעם פרסומות שמספר רב של חברות אירוח אתרים משתמשים במונח "בלתי מוגבל" Unlimited web space -  על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים לקנות חבילות אחסון אתרים . כפי שהמונח מרמז , כל אחד יכול בקלות ליפתות או להשתכנע ולקנות את זה . האם אתה חושב שאתה יכול ליהנות מחבילות של שירות אירוח אתרים אלה?.

    
עבור אנשים שאינם בעלי ידע בתחום אחסון אתרים , אתה יכול בקלות להניח כי בחירה של שירות אירוח אתרים בלתי מוגבל יכולה להיות הכי טובה ושהכל יהיה מסודר ומוכן וכי אין בעיות לגבי השירות שלך שיהיה קיים בעתיד. ואז מגיעה, השאלה החשובה ביותר: האם אחסון אתרים באינטרנט  הגבלה היא עובדה או סתם איזה קמפיין פרסומי?
  

להציע שירות אירוח אתרים "ללא הגבלה"   יכול להיחשב מוגזם אף לא אפשרי . חברות האינטרנט שמארחות אתרים  יש להם הגבלות שרתים כשמדובר ברוחב פס  או בשטח דיסק אחסון . הם לא יכולים להציע משהו שהוא מעבר ליכולתם אלה מגבלות גודל הם "גבולות".
אז ברגע שהגודל המותר מגיע לגבול שלו , קיימת אפשרות כשהבעיות עלולות להתעורר.
כלקוח פוטנציאלי, זו חובתך להגן על עצמך מפני סוג כזה של קידום מכירות של חברות אלה. תעשה זאת על ידי מחקר משלך לפני שתירשם לתוכנית השירות שלהם.
   

תהיו מציאותיים כאשר בוחנים ובוחרים את ההצעות של חברות אחסון אתרים השונות . זכרו  הסיבה לך שחברות שמים הרבה מאמץ אסטרטיגי שיווקי משלהם , זה כי הם רוצים למשוך לקוחות נוספים.
לא לקפוץ בקלות להצעה הראשונה, לקחת את הזמן כדי לוודא כי אתה מבין היטב את תנאי החוזה ואת היתרונות הכלולים בחבילה זו. ברוב המקרים ספק האינטרנט המארחיכלול תמריצים אחרים ותכונות בתוכנית אירוח  האתרים באינטרנט ללא הגבלה שלהם כדי לגרום לזה להיראות מושך יותר וכדי לפצות על החבילה.
 

 
כמנוי , אתה תשמח לדעת כי כל הצעות חינם כלולים בתוכנית אירוח אתרים שאתה משלם. אבל אפשרות סבירה יותר לשקול היא התוכנית המציעה רוחב פס ושטח דיסק להרחבה כלומר, תרחיב על מנת להתאים לצרכים שלך, עד שתגיע לגבול שלה.


ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק אירוח התארים ואת התוכנית המתאימה לך.
הדבר הראשון שיהיה הוא התקציב, תמיד לנסות למצוא תוכנית שיכולה להתאים לדרישות שלך מבלי לבזבז יותר מדי. אבל תג המחיר לא צריך להיות הבסיס היחיד לך.
הביצועים הואיכות של מספק שירות האירוח הוא מאוד חשוב ויותר חשוב מהמחיר.