מה זה אחסון אתרים Active Server Pages - ASP

 

אירוח אתרים ASP  מתייחס לחברות אחסון אתרים המספקים תמיכה ASP  - עמוד שרת פעיל.
אם אתה רוצה אתר דינאמי עם מסד נתונים  אז מומלץ לשלב קוד ASP  לתוך דפי HTML  של אתר האינטרנט שלך. כאשר המשתמש מציג או גולש  באתר שפותח באמצעות קוד ASP  , העמודים יכולים להשתנות בהתאם לפעולות המשתמש.
 קוד ASP  מאפשר לך לקשר את דפי האינטרנט שלך למסד נתונים, שבו משתמשים יכולים לקיים אינטראקציה עם דף האינטרנט על ידי כניסה ושימוש בהגדרות האישיות שלהם , או שהם יכולים לבצע הזמנות באופן אינטראקטיבי באתר האינטרנט שלך למשל.

 

מה זה בעצם ASP?

ASP מייצג -Active Server Pages ,  -Active Server Pages הם דפי HTML עם תסריטים משובצים ב-ASP אשר מעובדים בשרת לפני שהדף נשלח למשתמש. ASP מאפשר לך ליצור דפים דינאמיים ומסד נתונים מונחה, המשתמש יכול לגשת לנתונים DATA" " בתוך מסד הנתונים, וליצור אינטראקציה עם אובייקטים מקור כגון פעילות רכיבי X או  Java.

 

 

איך  ASP עובד?

בעת הקלדת כתובת ה URL  בתיבת הכתובת  או כשלוחצים על דף אינטרנט ,אז אתה שואל את שרת האינטרנט שישלח קובץ למחשב שלך, אם הקובץ הוא בתקן ה -HTML, אם כן,  אז כאשר דפדפן האינטרנט שלך מקבל את דף האינטרנט זה ייראה בדיוק בדיוק כמו שקרה בשרת האינטרנט. עם זאת, אם קובץ ה-ASP נשלח מהמחשב לשרת האינטרנט,  קודם כל השרת יפעיל  את קוד ה-HTML, ולאחר מכן, יפעיל את קוד ה-ASP. לדוגמה: קוד ה-ASP יכול להיות התאריך הנוכחי, או הזמן, ומידע אחר מעין זה.איך למצוא אחסון אתרי ASP

אתה צריך למצוא את חרת אחסון האתרים, אשר תארח את אתר האינטרנט שלך בשרת Windows . זה גם בטוח יותר לארח דפים מסוג ASP בשרת Windows  שהוא יותר יציב לדרישות  כל רכיבי הASP כמו  "IIS "Internet Information Services,הוא ספציפית ל-Windows.  אתה גם צריך לשקול אם אתר האינטרנט שלך עושה שימוש באתר (למשל SQL, Access) ולאחר מכן ודא שמארח האינטרנט שלך מספק תמיכה עבור סוג זה של מסד נתונים.